Menedżer ds. Rozwoju Rynku w Dziale Sprzedaży Eksportowej

Główne zadania na stanowisku:

  • doradztwo techniczne i sprzedaż naszych produktów,
  • realizacja założonego planu sprzedaży w podległym obszarze
  • udział w tworzeniu planów sprzedaży, planu działań i budżetu działu,
  • poszukiwanie nowych klientów i projektów,
  • współuczestnictwo w budowaniu polityki sprzedaży na poszczególnych rynkach
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przeprowadzanie prezentacji oferowanych produktów i rozwiązań,
  • analiza potrzeb klientów i tendencji rynku, analizy sprzedaży, konkurencji,
  • zgłaszanie potrzeb opracowania nowych lub modyfikacji istniejących produktów,
  • zgłaszanie potrzeb wprowadzenia do oferty nowych towarów,
  • zgłaszanie potrzeb wycofania wyrobów z oferty,
  • ścisła współpraca z pozostałym pracownikami działu sprzedaży oraz z działem marketingu,
  • promocja produktów firmy,
  • dbanie o wizerunek firmy
  • systematyczny kontakt z klientami i partnerami handlowymi,
  • współuczestnictwo w budowaniu polityki sprzedaży na poszczególnych rynkach.

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne elektryczne, preferowane kierunki: elektrotechnika, elektronika, automatyka,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat.B.
  • gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych i spotkań z klientami,
  • otwartość i uczciwość,
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość systemów ERP (SAP) pod kątem obsługi sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, w zależności od osiąganych poziomów realizacji celów,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • interesującą i rozwojową pracę,
  • dostęp do pakietów funduszu socjalnego w firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego, interpersonalnego przy wsparciu pracodawcy,
  • profesjonalne szkolenia,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • program poleceń pracowniczych.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres :

e-mail: HR@relpol.com.pl